Американський режисер Стівен Спілберг має намір зняти драму про викрадення єврейської дитини католиками. Фільм, заснований на реальних подіях, буде називатися "Викрадення Едгардо Мортара".
В основу стрічки поклали історію юного Едгардо Мортара. Його в 1959 році у віці шести років насильно забирають з єврейської сім'ї, щоб виховувати в католицькій вірі, передає Variety.
Цей інцидент, ініційований папою Пієм IX, пізніше викликав скандал міжнародного характеру. І, тим не менш, повернути Едгардо назад в його сім'ю так і не вдалося. А досягнувши дорослого віку, він став католицьким священиком.
Видання зазначає, що Спілберг має намір приступити до нового проекту в першому кварталі 2017 року. Саме до цього часу він закінчить роботу над фільмом "Першому гравцеві приготуватися".
Повідомляється, що автором сценарію до стрічки "Викрадення" є Тоні Кушнер, на рахунку якого робота в проектах "Лінкольн" та "Мюнхен". У головній ролі "Викрадення" зніметься Марк Райленс - актор вже співпрацював зі Спілбергом у фільмі "Шпигунський міст", і отримав "Оскар" за свою роботу.
Депортація із Польщі: до чого готуватися чоловікам
Мороз і темрява не вічні: синоптики назвали дату, коли Україна відчує перше полегшення після лютого холоду
Лікарняний у 2026 році: скільки днів можна взяти та як оформити
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Читайте також: Індіана Джонс повернеться на великий екран
Раніше повідомлялося, що Спілберг отримав найвищу нагороду США - президентську медаль свободи з рук Барака Обами. "Сьогодні ми вшановуємо дуже особливих людей. Новаторів, артистів і лідерів, які допомагають зберігати силу Америки як нації", - заявив президент США під час церемонії.