Американські солдати у Сирії випробували нові ракетно-артилерійські системи залпового вогню HIMARS. З нової зброї вони вдарили по терористам "Ісламської держави".

Про запуск ракет розповів спецпредставник США в міжнародній коаліції по боротьбі з ІДІЛ Бретт Макгурк у Twitter.

"США нанесли вдарили по позиціям ІДІЛ у Сирії біля турецького кордону з нещодавно встановленої системи HIMARS", - розповів Макгурк.

Зазначимо, що HIMARS є американською ракетно-артелеристьською системою підвищеної мобільності, яка змонтована на колісному шасі. Вона запускає керовані та некеровані ракети на 300 кілометрів.

Портал "Знай" повідомляв про наступ турецької армії на "Ісламські державу" у Сирії. Військові планують звільнити прикордонне місто Джераблус від бойовиків.

Популярні новини зараз

"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей

Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах

Які спеціалісти будуть затребувані у Німеччині у 2026 році

Пенсіонерам додадуть 1000 гривень

Показати ще