Глава Слідчого комітету (СК) Російської Федерації Олександр Бастрикін у своїй статті звинуватив США в розв'язуванні так званої "гібридною війни" проти Росії.

Про це повідомляє російське видання КоммерсантЪ. За оцінками Бастрикіна, Вашингтон разом з союзниками останні десять років ведуть проти Росії та інших країн "гібридну війну", яка в даний час перейшла у відкрите протистояння.

Читайте також: Вашингтон мало допоміг Україні у війні - екс-посол США

"Ця війна ведеться за різними напрямками - політичним, економічним, інформаційним, а також правовим. Причому, в останні роки вона перейшла в якісно нову фазу відкритого протистояння", - написав Бастрикін.

Також він висловив думку, що виділені США на протидію "російської агресії" гроші використовуються для розпалювання антиросійських настроїв у сусідніх з РФ країнах. Також він вважає, що формування в Росії несистемної опозиції фінансується грошима США.

Популярні новини зараз

Довші канікули та вечірні зміни: як зміниться навчання в школах через відключення світла

"Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих"

Комунальники знову піднімають тарифи: у скільки обійдеться водопостачання у 2026 році

Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші

Показати ще

"Поза всяким сумнівом, інформаційно-ідеологічна "зброя" буде застосовуватися і далі. Про це свідчить збільшення видатків державного бюджету США на програми так званого розвитку інститутів демократії в сусідніх з Росією країнах, а також в державах Середньої Азії", - вважає глава СК РФ.

Бастрикін підрахував, що більше мільярда доларів з бюджету США на 2017 рік піде на програми боротьби з корупцією і підтримкою демократичного суспільства в сусідніх з Росією країнах, які, на його думку, будуть спрямовані на розпалювання антиросійських настроїв, формування російської проамериканської опозиції і поширення екстремізму всередині РФ.