Церемонія "шлюб на годину" стала хітом серед молодих мусульман, які живуть у Європі.
Тимчасовий шлюб, або ніках-уль-мут'а, прийнятний у деяких течіях ісламу. Це короткостроковий союз чоловіка і жінки, що укладається виключно заради тілесного задоволення, пише Lenta.ru
Такий шлюб дозволений у шиїтів і заборонений в сунітів. Укладають його на строк від 1 години до 99 місячних років. При цьому, в договорі прописують утримання дружини і винагороду при розірванні шлюбу.
Традицією скористалась лондонська працівниця ескорт-сервісу на ім'я Камілла, створивши новий креативний бізнес-проект. Вона вважає, що короткостроковий шлюб - це богоугодна справа, а секс поза сім'єю - харам, тобто гріх.
За одну годину із дівчиною чоловікові доведеться викинути 450 доларів. Додатково, за 100 доларів, "наречена" укладе з ним тимчасовий шлюб, щоб клієнта не мучила совість, що він "согрішив" із дівчиною за викликом.
Кінець війни вже близько? Астрологи назвали вирішальні дати для України
ПФУ попередив усіх, кому пенсія надходить на картку: потрібно оновити дані
П'яти категоріям українців виплатять по 3000 та 5000 гривень: хто отримає допомогу
Пенсіонерам виплатять винагороду за вік: скільки докинуть до пенсії
Все відбувається, як і при укладенні звичайного шлюбу. Читають спеціальну шлюбну формулу, яка відрізняється лише вказівкою на термін союзу.
За Каміллою вже стежить 80 тисяч людей у Twitter. У Британії у винахідливої дами немає відбою від клієнтів-мусульман.
"Аллах акбар! Це був найкращий никах-уль-мут'а в моєму житті ", - залишив у мережі відгук один з клієнтів.
Мати Камілли з Іраку, батько з Ірану. Де вони живуть і як ставляться до роду занять дочки, невідомо.
Жінка, яка перебуває в тимчасовому шлюбі, прирівнюється до звичайної дружині, якій виплачується так званий махр, тобто подарунок чоловіка. Її діти є законними. Також вона мусить виконувати обов'язки заміжньої жінки.
Молоді європейські мусульмани вдаються до шлюбу на годину не лише звертаючись до жриць кохання. А й у випадках, коли хочуть зустрічатися з дівчиною, але не мають наміру поки по-справжньому одружитися з нею.
За правилами шаріату, коли термін никах-уль-мут'а закінчиться, шлюб можна знову продовжити. І робити це неодноразово.