27 грудня у столичному кінотеатрі "Кінопанорама" відбулись покази зворушливих та емоційних соціальних роликів, які перемагали у найвідоміших рекламних фестивалях.

Кореспонденти Знай.ua зібрали декілька з них.

Перед показом власник SportLab та ініціатор спортивно-музичного фесту Z-Games Максим Карпій розповів про нову спортивну ініціативу - SPORTIFY. Це - спільний із Програмою розвитку Оранізації Об'єднаних Націй та Міністерством молоді та спорту України проект, який являє собою геолокаційну карту спортивних місць, секцій та змагань по всій Україні.

Її створили за принципом "Вікіпедії", тобто редагувати може кожен, додаючи свіжу інформацію про спортивні клуби та майданчики, змагання. Користувачі зможуть швидко знайти максимально зручну для себе спортивну локацію.

"Більшість мене зачепили за живе та змусили згадати якісь речі про які інколи забуваєш чи не звертаєш уваги: насилля, здоров'я, ставлення до дітей, батьків, сім'ї у цілому, до природи. Навіть реклама преміум доступу до PornHub, яка вже кілька тижднів блукає інтернетом, і яку я точно не очікував побачити на показі соцреклами у Києві - була. Так, це скоріш за все здивувало найбільше", - поділився зі Знай.ua враженнями програміст Костянтин, який завітав на фестиваль у якості глядача.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу

Показати ще

У підбірці багато дуже актуальних питань. Наприклад - безгрошів'я та брехня батьків заради дітей. Ролик від імені маленької дівчинки зворушує до сліз.

Читайте також: ООН та Molodiya Festival оголосили конкурс на рекламу про переселенців (відео)

"Дуже сподобалось те, що і відчизняна реклама жива. Вона була сильна та якісна, ні чим не гірша за, скажімо, Європейську, де її поширеність та актуальність просто зашкалює. Засмутило тільки що нашого було дуже мало, та і творять її лише ентузіасти або громадські організації, і як наслідок її майже ніхто не бачить бо на державному рівні вона нікому не потрібна і не підтримується", - коментує далі співрозмовник Знай.ua.

Цікавим також був ролик про соціальну ініціативу у Росії. Людина запускає сервіс, веб-камеру, її обличчя сканується, аналізується і у дитячих будинках знаходиться дитина, яка найбільше схожа на вас і, ніби, чекає, що саме ви її всиновите.

Одна людина, після своєї смерті, може врятувати одразу декілька життів. Це описує соціальний ролик про трансплантацію органів.

Читайте також: Загиблий гонщик Джастін Вілсон став донором органів для шести чоловік

Жінки у кінозалі особливо голосно коментували відеоролик про свідомий вибір жінки, пройти крізь двері зі написом "Красива", чи все ж таки обрати вхід для "Звичайних".

Бути красивою і впевненою у собі може кожна представниця прекрасної статі - головне захотіти цього. Повчальна, хоч і комерційно-соціальна реклама від Dove.

Якими словами ми виправдовуємся перед родичами, у прагненні уникнути святкувань у колі сім'ї? Як часто ми обираємо роботу або друзів у свята, замість навідати батьків? Як вони самотньо сидять за різдвяним столом, маючи навіть кількох дітей.

Наступний ролик про те, які саме події можуть зібрати всіх докупи.

"Не забувайте рідних. Подзвоніть їм прямо зараз", - спонукає соціальна реклама.