В одній зі шкіл російського Южноуральська діти грають у дивних геополітичних виставах. На сцені з'явився "Володимир Путін" з погрозами анексувати Аляску слід за Кримом.
Судячи з сюжету, головними героями спектаклю є Японці, які згадують Курильські острови, як свою колишню землю. Жінка-диктор розповідає коротку історію переходу цієї території під контроль Росії та запевняє у його законності. Потім на сцені з'являється хлопчик із маскою Путіна та, копіюючи його голос, розповідає про подальші плани.
"Ми повинні повернути Курили!", - кажуть японці.
"А хто вам їх віддасть? Ми чужого не беремо, а повертаємо своє. Крим повернули, а на черзі Аляска. А про Курили щоб я більше не чув", - говорить хлопчик під радісні аплодисменти з залу.
Адміністрація школи запевняє, що нічого не знає про цей інцидент. Спектакль поставили вчителі закладу, і це була виключно їхня ініціатива.
Вже готуються до нападу: експерти назвали міста, на які рф планує наступати
Без світла буде все місто: в обленерго терміново попередили українців про відключення
Відключення світла можуть збільшитись: якими будуть графіки у березні
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Читайте також: Жириновський нанесе ядерний удар по Києву
Радянський союз привласнив Курильські острови під час Другої світової війни. Японія і сьогодні називає цю територію Північними землями та вважає своєю.