"Прокуратура Волгоградської області проводить перевірку за фактом непристойної поведінки студенток на вечірці в нічному клубі. Зараз встановлюються особи дівчат, які брали участь у непристойному конкурсі", - повідомляють російські ЗМІ.
Перед цим ввечері в одному із нічних клубів Волгограда пройшло посвячення студентів Волгоградського аграрного університету. В одному із конкурсів на вечірці дівчатам-першокурсницям дали завдання поцілуватися. Для участі в конкурсі ведучий запросив на сцену шість учасниць, які за головний приз - квитки на концерт - здивували публіку французькими поцілунками.
Читайте також: Російські вболівальники шокували непристойною поведінкою в Туреччині
"За фактом прокуратурою Волгоградської області проводиться перевірка", - цитують російські ЗМІ коментар прокуратури.
У самому університеті пояснили, що офіційне посвячення в студенти проходило в стінах ВНЗ ще 6 вересня, а цей захід, швидше за все, було організовано розважальним закладом.
В Україні різко подорожчає пальне: загроза дефіциту та стрибок цін
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
На даний момент співробітники університету шукають осіб, які "засвітилися" на провокаційному відео з французьким поцілунком студенток.