Винахідливий росіянин знайшов незвичайний та оригінальний спосіб пограбувати банкомат. Зловмисник вночі проник в одне з відділень міста Уфа. Він підірвав банкомат за допомогою газу в звичайних кульках.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Камери відеоспостереження зафіксували, як близько четвертої ранку чоловік із закритим обличчям і двома великими повітряними кульками в руках підійшов до відділення банку. Він відкрив двері приміщення банківською карткою і зайшов всередину. Чоловік випустив газ з кульок в банкомат. Після цього відмотав шнур і підпалив його. Зловмисник відійшов на безпечну відстань і сховався, щоб не постраждати від вибуху.

Читайте також: Росіянин викрав трактор заради крадіжки банкомату

Після того, як банкомат розлетівся на частини і вилетіли двері відділення, чоловік спокійно повернувся в приміщення і зібрав всі гроші. Всього йому вдалося винести близько півмільйона рублів.

Популярні новини зараз

Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс

ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати

ПФУ перевірить майно кожного: через що можуть скасувати виплати

Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток

Показати ще