Про це повідомляє "Газета.ru". Водіям, які під градусом часто сідають за кермо, будуть введені нові заходи безпеки на кшталт "тесту на ідіота". В російській версії це може бути додатковий "медичний супровід".

Якщо в Німеччині, наприклад, водій-порушник збирає певну кількість балів за правопорушення, то після цього його відправляють на медичну перевірку, яку досить складно пройти.

В Росії ж від балів вирішили відмовитись. Рахувати будуть не бали, а кількість порушень.

А також усіх, хто часто попадався нетверезим за кермом, хочуть доручити контролювати психіатрам та наркологам.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", п'яний водій занапастив авто і два життя.