Винищувачі, які мають Збройні сили РФ не можуть скласти конкуренцію передовим літакам ЗС Сполучених Штатів, про це повідомляє "Спротив.інфо".

На початку цього місяця, Міноборони РФ заявило, що в 2018 почнуть масовий випуск винищувача п'ятого покоління ПАК ФА Т-50. Необхідно розглянути реальні перспективи, які отримають Повітряно-космічні сили Росії.

На озброєнні в американців вже є два прямих конкурента новому літаку РФ, це F-22 Raptor та F-35 Lightning II. Їх в ЗС США налічується понад 190 одиниць та 171 одиниця відповідно, сумарно це понад 360 одиниць.

Читайте також: Ердоган або пропав: за що боролися путчисти і чому програли

Якщо ж двом державам доведеться зіткнутися в бою, то єдиним літаком, який зможе протистояти американським флагманам – Су-35, яких наразі в Росії близько 50 одиниць.

Популярні новини зараз

Довші канікули та вечірні зміни: як зміниться навчання в школах через відключення світла

"Анти-ТЦК у шкарпетці": в Україні почали торгувати новими гаджетами для "бусифікованих"

Нова система навчання: учням додали ще один рік у школі

Пенсіонерів позбавлять виплат у 2026 році: що потрібно встигнути зробити

Показати ще

Су-35 – винищувач покоління 4++, кращий в своєму класі, однак він не зможе конкурувати в небі з літаками п'ятого покоління, оскільки останні використовують ракети AIM-120 з дальністю ураження 120 км, та Meteor, дальність понад 100 км. Також американці використовують технологію "Стелс", яке не дозволить російським літакам побачити винищувачі США.