Москва відкрита для співпраці з Вашингтоном щодо Сирії, при цьому Російська Федерація вважає, що без взаємодії з США ефективно боротися з тероризмом в САР (Сирійська Арабська республіка), неможливо, але основна проблема в американських партнерах, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Читайте також: Суд у Лондоні не заслуговує довіри - Пєсков про справу Литвиненка

Відповідаючи на питання, чи можна говорити, що співпрацю РФ і США щодо Сирії завершено, Пєсков заявив: "Ми відкриті до такої співпраці. Москва відкрита для співпраці. Москва вважає, що без співпраці ефективно боротися з тероризмом і вирішувати проблеми в Сирії неможливо. Але в цьому випадку основна проблема саме в наших американських партнерах", - цитує РІА Новини Пєскова.

Відповідаючи на запитання, чи можливо відновити співпрацю, Пєсков заявив: "Це потрібно питати у наших американських партнерів".

Як раніше повідомляв Знай.ua, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков розповів, що Росія не буде виділяти квоти для біженців із Сирії.

Популярні новини зараз

Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші

Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році

У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать

Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів

Показати ще