Полковник Збройних Сил України Костянтин Машовець переконаний, що в російського президента Володимира Путіна почалися останні шість місяців перед повною зміною влади в Росії. Тому, на думку Машовця, Путіну слід використати цей час, щоб надійно сховатися в бункері.

За словами Машовця, щоб Москва пішла на воєнне вирішення конфлікту, потрібні певні умови та вікно можливостей, яке остаточно зачиниться наприкінці осені через погодні умови та вибори в США

Читати також: Мартін Брест: "Парад - це гордість, що в нас є армія"

"Взагалі моя особиста думка, що події в Криму — це відголосок якихось внутрішніх "розборок" у російській верхівці. На місці Путіна, я вже закривався б у бункері. Прогнозую, що це останні шість місяців перед переформатуванням російської влади", - повідомив Машовець під час інтерв'ю для видання Tyzhden.ua.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що український прапор повернеться в Крим і Донбас, але вже не при Порошенку.

Популярні новини зараз

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще