В Держдумі Росії угледіли розкол у відносинах Євросоюзу та США й сподіваються на зняття санкцій.
Глава комітету з міжнародних справ Держдуми РФ і сенатор Олексій Пушков повідомив у Twitter про свої сумніви щодо того, що країни ЄС зможуть зберегти санкційні обмеження.
Читайте також: Могеріні сказала, коли з Росії знімуть санкції
"Могеріні заявила, що не впевнена в рішучості США зберігати санкції — на відміну від ЄС. Але і ЄС не залізобетонний альянс: тріщини неминучі", - заявив Пушков.
Представник ЄС з питань дипломатії Федеріка Могерини у Вашингтоні заявила, що не впевнена у позиції адміністрації президента США Дональда Трампа у питанні санкційної політики проти РФ. Але вона наголосила, що домовилася з Вашингтоном про їх збереження.
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року
Ніхто не залишиться у тіні: ТЦК готують нововведення у військовому обліку
Могеріні додала, що країні ЄС повністю солідарні в питання продовження санкцій до повного виконання Мінських домовленостей й врегулювання конфлікту в Україні.
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, представник ЄС з питань дипломатії Федеріка Могеріні порадила адміністрації президента США Дональда Трампа не втручатися у внутрішню політику Європи.