Після анексії Криму путінська влада вирішила єднати півострів з Краснодарським краєм енергетичними сполученнями не лише для забезпечення окупованої території, а й для заробітку коштів.

За інформацією DW, "Чорноморнафтагаз", який раніше був філією "Нафтогазу", а зараз перейшов у російську власність, здатен забезпечити усю територію Криму газом. Але російські окупанти не планують створювати на півострові незалежну систему, а збираються активно наживатися. З цього приводу газові магнати навіть затвердили програму розвитку до 2020 року.

Ініціаторами проекту стали "Стройтрансгаз" і його власник Аркадій Ротенберг, а також "Чорноморнафтагаз". Плани по будівництву труб існують вже довгий час, але раніше вони знаходились у таємниці через світові санкцій.

Однак і зараз прибічники Путіна не мають великих шансів пустити газову трубу з Криму до РФ. Цей проект можливо реалізувати за півтора роки, за прогнозами експертів, але він потребує солідних інвестицій. В умовах спаду російської економіки та санкційного режиму навряд хтось захоче вкладатися в сумнівний проект.

Читайте також: "Газпром" збільшив суму позову проти "Нафтогазу" до $32 млрд

Популярні новини зараз

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Нагадаємо, вчора "Газпром" вирішив збільшити суму позову проти українського "Нафтогазу". Росіяни захотіли отримати від підприємства ще 2,5 млрд доларів, і тепер ця сума сягає майже 32 млрд доларів.