Президент Ізраїлю Реувен Рівлін пропустить Парад Перемоги у Москві.
Президент Ізраїлю не візьме участі в урочистих заходах, присвячених 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це повідомив посол Ізраїлю в Росії Доріт Голендер, - передає РІА Новості.
"На превеликий жаль, президент держави Реувен Рівлін не зможе бути на цих урочистостях. Але ми очікуємо високопоставленого ізраїльського представника, хто це буде, вирішиться буквально найближчим часом", - повідомив дипломат.
Причини, з яких президент не поїде до Москви, посол не назвав.
Читайте також: На парад у Москві пустять лише запрошених ветеранів
Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Нові правила підрахунку стажу: що треба знати, щоб мати пенсію
Від заходів у російській столиці уже відмовилися президент Фінляндії, прем'єр-міністр Нідерландів, президенти Болгарії, Польщі, Литви, Латвії та Естонії і прем'єр-міністр Великобританії.
Канцлер ФРН Ангела Меркель також відмовилась бути 9 травня, проте прилетить наступного дня, зустрінеться із президентом Росії Володимиром Путіним та покладе вінок до Могили Невідомого солдата.
Поки що не надали однозначної відповіді Росії щодо своєї участі у заходах 9 травня президент Франції Франсуа Олланд та президент США Барак Обама.
Щоправда, у січні американський посол в Росії Джон Теффт заявляв, ніяких планів щодо візиту президента Америки до Москви немає.
Відомо, що голова Європейської ради Дональд Туск також відмовився від участі в урочистих заходах у Москві.
Нагадаємо, президент України Петро Порошенко не отримав запрошення від президента Росії Володимира Путіна на святкування Дня перемоги в Москві. В Адміністрації президента України підтвердили той факт, що офіційний лист не надходив.