Більшість геймерів, які постійно грають в комп'ютерні ігри, відчувають галюцинації. Дослідження показало, що у них також виникає бажання використовувати об'єкти з віртуального світу в реальному житті.
Про це повідомляє The Telegraph. Кібер-психологи з Університету Ноттінгем Трент вивчили понад 2000 геймерів. 97% гравців продовжують чути звуки і бачити картинки навіть після завершення комп'ютерної гри.
51% учасників дослідження сказали, що відчували рухи, нібито вони грали у відеоігри, а 58% зазначили, що ненавмисно співали, кричали або говорили фрази з ігор. 44% сказали, що спостерігають у себе рефлекторні реакції організму, пов'язані з іграми.
Частина геймерів не можуть відрізнити фантомні звуки від справжніх. Один з опитаних періодично чув шепіт зі словом "смерть", а іншому постійно здавалося, що партнери по грі кричать "Go, go, go". Він чув ці звуки, коли в метро поряд з ним виявлялися повільні пасажири, яких йому хотілося поквапити.
Читайте також: Хлопець пройшов легендарну гру "Маріо" за рекордні 5 хвилин (відео)
Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення
Замість пенсії – ще п’ять років роботи: українських жінок позбавляють заслуженого відпочинку
"Якщо вдасться зрозуміти вплив ігор на людину, то можна буде використовувати для зміцнення здоров'я, освіти або розваг, а також для зниження можливих небажаних ефектів", - підкреслили дослідники.
У більшості випадків, коли гравці відчули галюцинації або звуки з відеоігор, то вони розуміли, що це все відбувається не в реальності.
Найбільш продаються гри в Великобританії за підсумками минулого року були Call Of Duty: Black Ops III, Grand Theft Auto V and Assassin's Creed Syndicate. Всі вони засновані на насильницьких сценаріях.