Жодна церемонія вручення "Оскара" ще не обходилась без курйозів, помилок і нестиковок. То актриса в сукні заплутається, то ведучий текст забуде, то просто таймінг порушиться. Але в цьому році подія вийшла і справді неприємна. Через плутанину з конвертами "Найкращим фільмом" мало не оголосили не ту картину, яка насправді перемогла. І це був не єдиний курйоз церемонії 2017 року.

Найкращий фільм

Нечувана подія - творці фільму "Місячне сяйво" отримали статуетку не з рук Уоррена Бітті та Фей Данауей, а з рук знімальної групи "Ла-Ла Ленду". Після того як Бітті і Данауей розкрили конверт, щоб оголосити переможця в номінації "Найкращий фільм", відбулося щось дивне. Їм чомусь дістався конверт з ім'ям Емми Стоун, яка на той момент вже отримала "Оскара" за кращу жіночу роль в "Ла-Ла Ленді". У замішанні Данауей встигла оголосити, що переміг саме "Ла-Ла Ленд".

Конфуз вийшов надзвичайний. Ведучий Джиммі Кіммел намагався врятувати становище, пожартувавши про те, що йому все-таки вдалося зіпсувати захід, але було вже пізно. Засмучені творці "Ла-Ла Ленду" повернулися на свої місця, а перемога "Місячного сяйва" виявилася з гірким присмаком.

Популярні новини зараз

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Показати ще

До речі, схожі випадки в історії "Оскара" вже бували. У 1934 році в номінацію "Найкращий режисер" потрапили Френк Капра і Френк Ллойд. Комік Уїлл Роджерс, що оголошував переможця, додумався сказати фразу: "Іди та візьми його, Френк!" Звісно, обидва режисера тут же скочили й побігли за "Оскаром". Але виявилося, що статуетку виграв Ллойд. А Капра потім описував свою дорогу назад до крісла, як "найдовший і найсумніший шлях за все життя".

Протест Фархаді

Фільм "Комівояжер" іранського режисера Асгара Фархаді завоював нагороду в номінації "Найкращий фільм іноземною мовою". Але сам режисер на церемонію не з'явився, як і обіцяв, в знак протесту проти закону, що забороняє в'їзд у США громадянам деяких ісламських країн. Разом із ним манкірувала церемонією і актриса Таране Алідості, яка зіграла в "Комівояжері" головну роль.

Замість Фархаді статуетку отримали його представники, які зачитали зі сцени звернення режисера. У своєму листі Фархаді засудив закони, які заважають людям всіх націй та віросповідань вільно переміщатися світом, і присвятив свою перемогу мігрантам.

Оплески від Ніколь Кідман

Від пильного погляду журналістів на "Оскарі" не втекти нікому. В цьому році усіх здивувала знаменита актриса Ніколь Кідман, яка дуже дивно плескала в долоні. Звісно, у всіх відразу виникло питання, чому вона робить це так незвично.

Один журналіст навіть провів ціле розслідування, переглянувши кадри з церемоній різних років. Виявилося, що Кідман аплодує так завжди, з року в рік.

Бійка через Трампа

Дональд Трамп уже кілька місяців як обраний президентом, а пристрасті навколо його перемоги в США все не вщухають. Не обійшлося без інцидентів, пов'язаних з ексцентричним президентом, і на "Оскарі". Правда, не на самій церемонії, а біля театру Globe, де вона проходила.

Жінка в бейсболці з написом Make America Great Again (це був передвиборний лозунг Трампа) з плакатом закликала бойкотувати церемонію. У якийсь момент до неї підійшла інша жінка, вирвала у неї плакат, і вони почали битися. Охорона, недовго думаючи, затримала обох порушниць спокою.

Відверта сукня Бланко

Не обійшлося і без курйозів, пов'язаних з одягом зірок. Цього разу ніхто не плутався в сукні і не падав. Але і без цього було на що подивитися. Всіх здивувала актриса Бланка Бланко, яка прийшла в сукні з максимально довгими розрізами, оголивши ноги. У підсумку в об'єктиви журналістів потрапили не тільки ноги, але і куди більш пікантні частини тіла. Ситуація ускладнювалася тим, що нижню білизну актриса залишила вдома.

Поява Мела Гібсона

Потенційно небезпечним гостем церемонії був Мел Гібсон, чия картина "З міркувань совісті" потрапила в кілька номінацій. Останні роки Гібсона на "Оскар" не кликали. Він був "покараний" організаторами церемонії за антисемітські висловлювання і водіння авто в нетверезому стані. Але в цьому році кіноакадемія змилостивилася і запросила Мела на свято. До речі, вів він себе більш ніж пристойно і ніяких незручних ситуацій не створював.