Французький бізнесмен алжирського походження Рашид Некказ оголосив війну новим законам у Франції та боротиметься з ними своїми грошима. Чоловік пообіцяв платити штраф за жінок, які вийдуть на пляж у мусульманському наряді.

Як пише The Gurdian, влада кількох французьких міст, таких як Ніцца та Канни, заборонила жінкам носити на пляжах мусульманські купальники буркіні. На думку чиновників, "приховування особи або носіння на пляжах одягу, яке закриває тіло, не відповідають французькому ідеалу суспільних відносин".

Рашид Некказ та мусульманське населення Франції проти таких законів. Бізнесмен пообіцяв оплатити штрафи жінкам, які наважаться вдягнути буркіні на пляжі.

"Як тільки я бачу, що Франція не поважає права людини, я одразу дістаю свій гаманець", - розповів Рашид Некказ.

На думку бізнесмена, французька влада під прикриттям боротьби із тероризмом наступає на свободу громадян.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам "підтягнуть" виплати: хто відчує збільшення у гаманці

Українцям у ЄС приготували обов'язковий іспит: кого змусять повернутись додому

ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

Показати ще

Портал "Знай" писав про єгипетських волейболісток на Олімпіаді у Ріо, які стали героїнями соцмереж. Дівчата вийшли на гру проти Німеччини у буркіні.