Зірка "Кварталу 95" Олена Кравець скоро знову стане мамою. Про цікаве становище розповів колега артистки, Володимир Зеленський, під час концерту "Весілля політиків".

Шоумен повідомив, що "Квартал 95" недавно повернувся після гастролей в Ізраїлі, куди Олена Кравець не полетіла через вагітність, повідомляє viva.ua. "Хотіли привезти звідти нового прем'єра і хорошу погоду. Не вийшло", - розповів Зеленський зі сцени.

При цьому Зеленський додав, що у нього є дві новини для глядачів. "Перша: Олена Кравець вагітна - і тому до Ізраїлю вона не літала. Друга: ми не знаємо, від кого", - пожартував Володимир, пізніше зазначивши, що Олена вагітна, звичайно ж, від свого чоловіка Сергія.

Пізніше інформацію про другу вагітність Олени Кравець підтвердила прес-служба студії "Квартал 95". Нагадаємо, актриса і її чоловік виховують 13-річну дочку Машу, а сама зірка не раз зізнавалася в інтерв'ю, що мріє про ще одну дитину.

Читайте також: "95-й квартал" взув Яценюка в "Лабутени" (відео)

Популярні новини зараз

Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року

36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці

Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Нагадаємо, нещодавно в ексклюзивному інтерв'ю програмі "Відверто з Машею Єфросініною" Олена Кравець розповіла про концерти в зоні бойових дій. "Спочатку я не хотіла їхати. Мені було страшно. Мені було страшно за своє життя. У мене спрацював інстинкт самозбереження, який, щоправда, зник після спілкування з хлопцями. Я їм сказала: "Я так боюся!". А вони мені - "всі бояться, там не солодко". Але нас попросили і ми повинні поїхати. І без тебе - ніяк". Коли я приїхала туди, коли побачила цих чоловіків, зрозуміла, що поруч з ними нема чого боятися. Вони дуже дисципліновані. І почуття самозбереження замінилося почуттям самоповаги. Я зрозуміла, що ця поїздка була необхідна нам усім", - зізналася Кравець.