Німецькі рятувальники тренувалися звільняти людей з пошкоджених автомобілів, які постраждали в аварії. В якості тренувального зразка їм надали абсолютно новий Porsche Panamera.

Навчання рятувальників проходили в школі пожежників в місті Нюрнберг. Компанія Porsche добровільно віддала їм для тренувань одну з передсерійних версій Panamera 2017 року. Як правило, подібні тестові моделі знищуються на заводі. Але представники автокомпанії вирішили зробити виняток заради благої справи і віддали машину рятувальникам.

Компанія надала пожежним документи, де були вказані деякі секрети конструкції кузова Panamera. Ця інформація дозволила їм швидше і ефективніше діставати постраждалих в ДТП з салону пошкодженого авто. Крім того, знизився ризик нанесення їм травм при розрізанні кузова спецобладнанням.

Навчання пожежні завершили успішно. Від новенького Porsche лишились тільки запчастини і порізаний кузов.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, американець вирішив пограти в Doom за допомогою автомобіля - Porsche 911. Він керував діями ігрового персонажа за допомогою органів управління машини.

Популярні новини зараз

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Показати ще