У Німеччині винайшли новий спосіб знайти терориста у великому натовпі людей.
Про це повідомляє Bild am Sonntag.
"З метою більш ефективного виявлення осіб, підозрюваних у здійсненні терористичної діяльності, в аеропортах і на залізничних вокзалах Німеччини планується встановити програмне забезпечення, яке дозволить ідентифікувати особу людини за її зовнішністю", - заявив міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр.
Розробники зазначають, що при появі підозрюваного система дасть відповідний сигнал. У міністерстві вважають, що це вкрай необхідні заходи безпеки, які потрібно запровадити найближчим часом.
"Нам доведеться звикати до більш суворих заходів безпеки й пов'язаних із цим проблем у вигляді довгих черг і посиленого контролю", - підкреслив міністр.
Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись
Засипе снігом до 15 см: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на Новий рік
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн
Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат
Читайте також: Тероризм – це не релігія - мусульмани запустили новий флешмоб (фото)
Нагадаємо, раніше в соцмережах набув популярності хештег #notinmyname. Мусульмани активно постять власні фото, на яких тримають плакат із даним написом. На деяких плакатах додано фразу: "Тероризм не має релігії".