Лідер правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН) Фрауке Петрі запропонувала поселити біженців, яким було відмовлено у наданні притулку, на островах за межами Європи.

Про це повідомляє DW.

За її словами, Федеральна служба з питань міграції та біженців (BAMF) повинна перетворитися на "службу рееміграції".

"Вона б займалася розміщенням нелегальних мігрантів та біженців, яким відмовлено в наданні притулку, на двох островах за межами Європи, які б перебували під захистом ООН", - наголосила Петрі .

Проте , вона не уточнила, які острови вона має на увазі.

Популярні новини зараз

Мороз триватиме ще тижнями: синоптики попереджають про аномальну зиму

Правда про відключення світла в Україні: хто насправді вирішує, коли і кому вимикати електрику

Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Показати ще

"У 2016 році було лише 13743 депортації, це смішно, враховуючи сотні тисяч нелегальних мігрантів, які перебувають в Німеччині", - заявила голова АдН.

Читайте також: Біженців змушують вчити німецьку, інакше - додому

Нагадаємо, раніше голова МВС Німеччини Томас де Мезьєр виступив за позбавлення біженців, які відмовляються вчити німецьку мову, посвідки на проживання в Німеччині.

Підготувала Марина Лонська