Дорожньо-транспортна пригода за участю спорткара дворазового чемпіона світу з самбо Хабіба Нурмагомедова сталася у Дагестані.
Mercedes-AMG іменитого спортсмена врізався в припаркований автомобіль, передають росЗМІ.
Як розповіли очевидці, аварію спровокував водій автомобіля Jeep, який, бажаючи проскочити перехрестя, підрізав Mercedes.
Повідомляється, що сам власник розкішного авто зараз перебуває у Сполучених Штатах Америки, де тренує і виступає в боях за змішаними правилами під UFC.
Читайте також: Жахлива аварія з перевертанням забрала життя двох людей
Коли закінчаться погодні гойдалки: скільки ще чекати справжнього тепла
На пенсію можна буде вити не раніше 70-75 років: українцям підвищать пенсійний вік
Індексація по-новому: перерахунок пенсій може стати справедливішим
Замість індексації - бали: українцям готують нові правила нарахування пенсій
Автомобіль, вартість якого стартує від 110 тисяч євро, йому подарував дагестанський бізнесмен Зіявутдін Магомедов 20 квітня 2016 року. Таким чином він привітав спортсмена з перемогою над американцем Дарреллом Хорчером.
У момент аварії за кермом автомобіля знаходився друг Нурмагомедова.
Як писав "Знай.ua", київський водій оригінально припаркувався в центрі столиці. Він залишив свій автомобіль прямо на ямі, де велися ремонтні роботи.