Режим Путіна в Росії наближається до економічного краху. Цьому свідчать чотири області нестабільності.

Відповідні дані надали аналітики Forbes.

Першим пунктом є численні заборгованості росіянам по виплатах зарплатні в деяких регіонах. Згідно з останніми даними за грудень минулого року, людям утримали 46,4 мільйона доларів. Найгірше справи йдуть в Приморському краї - найбільша заборгованість, та в Сибіру.

Понад однієї п'ятої частини російської економіки припадає на Москву. Гроші перерозподіляються по всій території країни. Будь-які матеріальні труднощі першими відчують глибинка та портові регіони. При цьому останні боротимуться, тому що люди там живуть за рахунок торгівлі. Відповідно, Москві необхідно вирішити: треба скорочувати витрати на державну оборону або ж вводити жорсткі заходи економії для населення.

Другим показником є ​​банківська система, на яку негативно вплинуло зниження цін на нафту. Вкладники все частіше претендують на страхування. Тим часом, деякі регіони країни поглинені банківською кризою: понад 100 фінансово-кредитних організацій втратили за останній час ліцензування.

Популярні новини зараз

Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

Згідно з останніми даними, основний фонд знизився за два роки на 75%. Він використовується Агентством по страхуванню внесків по всій країні.

Третій фактор економічного краху путінського режиму - це протести в провінційних містах країни. За останній час, кількість незадоволених росіян значно збільшилася. Акції протестів організовувалися в провінції та великих містах. Все це випливає з першого пункту: заборгованості у виплатах зарплати та зменшення пільг.

Останнім пунктом є кадрові чистки, які іменуються в кремлівських ЗМІ, як "масштабна політична перестановка". Уряд позбавляється від потенційних конкурентів та замінює їх "своїми" людьми. Подібні заходи застосовуються у всіх регіонах Росії. Таким чином, Путін позбувся неугодних йому губернаторів і генералів.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", російський політик Леонід Гозман передрік крах путінського режиму в результаті невдоволення громадян і погіршення в економіці.