12 лютого в республіці Алтай впав гелікоптер з п'ятьма людьми на борту. У транспортному нагляді регіону назвали ймовірну причину аварії.

За інформацією російських ЗМІ, джерела зазначили, що гелікоптер Robinson 2013 року випуску був справним і проходив перевірку перед вильотом.

Читайте також: Відомий бейсджампер був на борту гвинтокрила, що розбився в Алтаї

"За попередніми даними, пілот втратив управління через низку факторів, серед яких потрапляння транспорту у сніговий заряд", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, про падіння гвинтокрила на Алтаї повідомив очевидець у неділю. Наразі транспортне судно шукають близько 160 людей, а глибоководний апарат Falcon досліджує Телецьке озеро.

Популярні новини зараз

Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись

Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн

Батьки не хочуть здавати гроші, діти - плачуть: українка підняла важливу тему подарунків у школах та дитсадках

Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські рятувальники попередньо встановили місце падіння гелікоптера.