Замість того, щоб ловити корупціонерів в численних рядах чиновників і народних депутатів, верхівка НАБУ вкотре зображує результат видимості бурхливої ​​діяльності. Про це порталу "Знай" розповів політолог Руслан Бортник.

Йдеться про законопроект, який дозволяє Національному антикорупційному бюро вести самостійне прослуховування каналів зв'язку своїх співробітників. За словами Руслана Бортника, таке рішення - не більше, ніж показуха і чергова схема "розпилу" грошей. Адже всі розмови, які будуть мати корупційну складову і політичне навантаження, будуть проводитися в таких місцях і за таких умов, які не дозволять здійснити запис.

"Виходить, що замість того, щоб проводити якісне слідство або зібрати фахівців внутрішньої безпеки, в НАБУ будуть купувати за великі гроші обладнання, для того щоб слухати розмови своїх співробітників. Те, що такі системи працюють в США, не є запорукою підвищеного рівня протидії корупції, це не є захистом навіть від тероризму. Крім того, кому-то потім необхідно аналізувати ці записи, що потребують чергових матеріальних витрат", - додав політолог.

"Можна сказати, що в НАБУ просто поставлять жирну галочку в звіті про свою діяльність і всім розкажуть наскільки це хороша ідея і служба. Самим же українцям від НАБУ не потрібні записи їхніх розмов, необхідний результат їх роботи у вигляді судових рішень або як мінімум переданих до суду справ високих корупціонерів, людей, які зараз грають реальну роль в українській політико-економічній системі, а не будь-яких підставних "шісток"", - підсумував Р. Бортник.

Читайте також: НАБУ шукає фахівців для роботи з ФБР

Популярні новини зараз

Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей

Комунальники готуються запровадити новий тариф: яка платіжка збільшиться майже на 40%

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

"Газмережі" просять встигнути до 20 травня: що потрібно зробити всім побутовим споживачам

Показати ще

Як повідомлялося, 6 липня Антикорупційний комітет Верховної Ради схвалив законопроект, який дозволяє Національному антикорупційному бюро (НАБУ) вести самостійне прослуховування каналів зв'язку.