В Австрії з'явилося найбільше у світі таксі.
Відповідним відеороликом поділилися на каналі "КакЖе Интересно" на відеохостингу youtube.
Як виявилося, монстра на колесах переобладнали з кар'єрного самоскида.
Вийти з таксі можна тільки з допомогою спеціальної драбини. Цей незвичайний вид транспорту возить пасажирів у горах.
Читайте також: Російський потяг розпався по дорозі в Ніццу
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", австралійські студенти створили 3-тонний велосипед для 20 осіб.
