Дівчина з Києва написала дуже оригінальний пост з повідомленням про те, що шукає роботу. Пост швидко став вірусним.
Як повідомляє "Країна", киянка Аліса Абасова написала оригінальний пост в "Фейсбуці", який свідчив, що дівчина шукає роботу.
Читайте також: "США змусили Україну капітулювати. Київ був не проти" - Шмулевич
Цей текст в дуже короткі терміни став вірусним, про Абасову дізналося велика кількість роботодавців. В результаті запис отримала майже п'ять тисяч "лайків" у "Фейсбуці", а сама дівчина - більше ста п'ятдесяти різних пропозицій про співпрацю і ще двадцять - про проходження співбесіди. Також було кілька пропозицій з-за меж України. Більшість роботодавців пропонували роботу, яка або не подобалася Алісі, або вимагала занадто високого рівня кваліфікації. В результаті киянка приєдналася до проекту "Ресторанні тижні" і зізналася, що не очікувала настільки гарячого відгуку громадськості.
Новий сценарій мобілізації: як будуть "виманювати" 2 млн ухилянтів
Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні
Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки
Банківські рахунки під контролем: кому скасують соцдопомогу через заощадження
Знай.ua нагадує, що на даний момент в Україні функціонує велика кількість різних сайтів, на яких кожен бажаючий може знайти собі роботу.