У Китаї знову почався серйозний спалах пташиного грипу - найсильніший з 2013 року.

Як повідомляє "Кореспондент", в Китаї почався спалах пташиного грипу. У січні-лютому 2017 померло щонайменше 87 осіб, ще понад 250 були офіційно визнані інфікованими. Китайська влада вже обмежила доступ до пташиних ринків і провела роботу з мережами швидкого харчування.

Читайте також: Китай представив нову військову стратегію "активної оборони"

Повідомляється, що новий спалах захворювання відрізняється від попередніх - тепер у домашньої птиці симптоми зараження практично непомітні для неозброєного ока, а сама хвороба протікає набагато легше, тоді як зараженим людям набагато важче справлятися з грипом. Тепер пташиний грип частіше призводить до смерті, ніж в минулі спалахи.

Знай.ua нагадує, що на початку 2017 року французька влада оголосила, що заб'є більше мільйона гусей через можливий спалах пташиного грипу.

Популярні новини зараз

Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили

"ТЦК мають дати час чоловікам написати заповіт": Сергій Притула про "повагу" до мобілізованих

Чи можуть пенсіонери чомусь навчити дітей? Батьки посперечалися через похилий вік педагога

Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій

Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В TELEGRAM