У Росії влаштували справжній культ президента країни Володимира Путіна. На концерті до "Дня захисника вітчизни", який святкують росіяни, діти читали вірші, де згадувався Путін.
Виступ дитячого Центру естетики та краси "Катюша" та патріотичної організації "Юнармія" транслював "Перший канал".
Дівчинка прочитала вірш за мотивами відомого твору поета Володимира Маяковського: " А я, будь хоть дедом преклонных годов – реально, по жизни, по сути, немецкий бы выучил только за то, что им разговаривал Путин".
У залі на концерті був і сам Володимир Путін, і міністр оборони Росії Сергій Шойгу.
Відео зібрало 318 тисяч переглядів, 3,6 тисяч лайків, понад 4 тисяч републікацій і 1,3 тисячі коментарів у Facebook.
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Школи переходять на дистанційне навчання
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", хор з російської глибинки "Ломові бабусі" виконав пісню "Заміж за Путіна".
Також в мережі з'явився кліп на пісню "Rootin' Tootin' Putin", присвячений президенту Росії Володимиру Путіну. Кліп представляє собою нарізку зі спортивних та екстремальних досягнень глави держави-агресора.