Ставлення міжнародної спільноти до російської агресії на Донбасі, яка була однією з головних тем на конференції у Мюнхені, суттєво змінилося.
Відповідну думку висловив професор-міжнародник із Університету Санкт-Галлена Джеймс Девіс в інерв'ю "ВВС Україна".
За його словами, протистояння на Сході вважають настільки небезпечним, як і політику нового американського президента, адже більшість рішень Дональда Трампа передбачити просто неможливо.
Через три роки після початку конфлікту, стало зрозуміло, що Америка більше не буде закривати очі на дії Росії по відношенню до України, але експерт ставить під сумнів правдивість таких заяв.
Втім, заручитися підтримкою цілком можливо за рахунок членів Конгресу, яким треба терміново нагадати про ті обов'язки, що передбачені Мінськими домовленостями.
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди
Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Девіс наголосив, що розраховувати на Трампа у питанні безпеки не варто, адже він "спочатку говорить, а вже потім – думає".
Крім того, його близьке оточення вважає недоцільним озброєння Україні. Деякі республіканці натякають президенту на те, що не варто допомагати державі, "яка сама не здатна себе захистити".
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що припинити російську агресію на Донбасі закликала канцлер Німеччини Ангела Меркель.