Український педіатр Василь Чайка у себе на сторінці Facebook виклав пост, який демонструє суть всієї системи охорони здоров'я в Україні.
Він пише, що ввечері йому зателефонувала жінка і представилася як адміністратор якогось лікувального центру, який займається лікуванням хребта. Пару хвилин жінка розхвалювала рівень їх послуг і те, як вони піклуються про пацієнтів. Після цього Василь Чайка погодився і запитав про умови роботи.
Читайте також: Яценюк буде реформувати школи в хаби
Відповідь жінки не могла не збентежити.
"Ми призначаємо сеанси, обстеження, масаж. Цим ми допомагаємо. А для лікаря - чим більше він призначить процедур, тим більше заробить - з кожного пацієнта матиме 30%", - пояснила жінка. На питання, а що якщо процедури і сеанси не потрібні, а людині можна допомогти вилікуватися за один раз, тоді що?
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Вона відповіла, що це не рентабельно, і що потрібно розуміти, що гроші повинен залишити пацієнт у них. Василь каже, що якщо лікарі збираються заробляти, то нехай зроблять все, щоб людина залишалася здоровою, і тоді це принесе їм більше грошей.