Популярна американська співачка Кеті Перрі на церемонії вручення "Греммі" кілька разів вкрай невдало пожартувала про Брітні Спірс.
Як повідомляє "Сегодня", на питання репортера про новий колІр волосся дівчини (Перрі вирішила стати блондинкою), Кеті відповіла так:
Читайте також: Forbes назвав найдорожчу співачку
"Я не можу здивувати публіку чимось; її вже взагалі дуже важко здивувати. Я серйозно думала чи не про кожного кольорі спектру, але здивувати могла хіба що якби поголила голову. Але цей варіант я залишу на випадок, якщо раптово у мене трапиться нервовий зрив ".
Нагадаємо, що раніше Брітні Спірс поголила голову через нервовий зрив. Питання про те, чому Перрі поки що не займається своєю музичною кар'єрою також не обійшовся без персони Спірс:
Ухилянтів чекає новий вал "репресій": хочуть максимально ускладнити життя
В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози
Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
"Я не гастролюю і нічого не випускаю, бо хочу зберегти своє душевне здоров'я. І, як бачите, я все ще не ходжу лисою. І це прекрасно".
Знай.ua зазначає, що бурхлива реакція громадськості на ці жарти не спонукала Брітні Спірс на скандал - вона просто проігнорувала витівку Кеті Перрі.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В TELEGRAM