У Росії вибухнув скандал після проведення в Чечні турніру зі змішаних бойових мистецтв (MMA, "бої без правил") "Ахмат", в якому брали участь діти.
Президент Російського союзу ММА Федір Ємельяненко, а також екс-чемпіон у даному виді спорту різко висловився проти подібних боїв, оскільки вони проходили з порушенням правил. "Спортсмени віком до 21 року повинні виходити на ринг в шоломі, накладках, а до 12 років ще й в рашгарді або в футболці", - висловився Ємельяненко. За його словами, це неприпустимо і не можна виправдовувати, передають російські ЗМІ.
Чиновники, спортсмени і політики неоднозначно висловилися з приводу боїв і зауважень Ємельяненка. Депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Адам Делімханов заявив, що у Ємельяненка не вистачило духу поговорити як чоловіку. Чемпіон світу з кікбоксингу Беслан Ушуков назвав екс-чемпіона півнем і запевнив, що це було всього лише показове шоу.
Анна Кузнєцова, уповноважена при президенті РФ з прав дитини, а також уповноважений з прав дитини в Чечні Хамзат Хірахматов висловили різні точки зору. Кузнєцова – обурювалася, Хірахматов сказав, що все нормально, діти не отримали ні фізичних, ні психологічних травм.
Решта чиновників, включаючи прес-секретаря президента Дмитра Пєскова, міністра спорту Віталія Мутко, не могли однозначно висловити своє ставлення. Вони послалися на відповідні органи, які повинні з'ясувати всі обставини події.
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Рахунок можуть заблокувати за один платіж: кому ПриватБанк відмовить в обслуговуванні
Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Раніше "Знай.ua" повідомляв про подарунок главі Чечні Рамзану Кадирову на день народження.