На півночі Іраку, в місті Хавіджа бойовики розквиталися з юнаками, котрі налаштовували місцевих мешканців на втечу.

Про це повідомляє телеканал Аль-Арабія з посиланням на власні джерела.

Представники каналу розповіли, що бойовики спалили 52 людини.

"Радикали в суботу ввечері влаштували розправу над групою іракських юнаків в Ель-Хувейджі: прихильники ІГ спалили заживо 52 молодих людей", - сказано в повідомленні.

Читайте також: Терористи ІДІЛ стратили чотирирічного хлопчика

Популярні новини зараз

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує

"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році

Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років

Показати ще

Ісламісти також звинуватили молодих людей у тому, що вони "підбурювали свої сім'ї втекти з міста". За офіційними даними, ця територія знаходиться під контролем угруповання з червня 2014 року.

Крім того, четверо іракців були розстріляні бойовиками на центральній площі Ель-Хувейджі з тієї ж причини.

Після інциденту терористи заборонили людям залишати захоплені території, щоб мати змогу прикриватися ними, як "живим щитом", від операцій іракської армії та ВПС міжнародної коаліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики з терористичної організації "Ісламська держава" стратили чотирирічного хлопчика. Зробили терористи це за тиждень після того, як вбили і його батька.