Новий уряд формуватиме, за дорученням президента Хорватії Колінди Грабар-Кітарович, лідер консервативного Хорватського демократичного союзу (ХДС) Андрей Пленковіч.

Про це повідомляє Reuters. Пленковіч є депутатом Європарламенту і главою комітету парламентської співпраці між Україною та ЄС.

ХДС виграв 61 зі 151 місця на дострокових парламентських виборах. Партія підписала коаліційну угоду з невеликою правоцентристською партією "Міст". Коаліція отримала підтримку від етнічних меншин, які мають вісім місць у законодавчому органі.

Пленковіч має 30 днів, щоб парламент схвалив новий склад уряду. Його головне завдання - швидко знайти спосіб стимулювати помірне зростання економіки приблизно на 2%.

"Я хочу якомога швидше сформувати Кабінет міністрів. Робота майбутнього уряду в першу чергу буде орієнтована на економіку. Зараз ми починаємо серйозну роботу", - сказав він.

Популярні новини зараз

Українці отримають по 700 гривень на оплату комуналки: кому дадуть

Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни

Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах

Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, перша в історії Естонії жінка-президент склала присягу для виконання своїх повноважень.