ФСБ Росії активно використовує організації ветеранів для вербування бійців. Їх в подальшому залучають для участі в бойових діях на Донбасі. Головне їх завдання - це залучати нові кадрі найманців для підтримки терористів.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки міністерства оборони України. Одним з координаторів від російських спецслужб на підконтрольних бойовикам територіях є Костянтин Гордієнко. Він має громадянство Росії і є членом місцевого відділення Всеросійської громадської організації ветеранів "Бойове братство". Вона діє у місті Гуково Ростовської області.
Крім того, підтвердились чергові факти поставок з Росії на Донбас пального. Воно призначене для потреб першого та другого армійських корпусів терористів. Зазначається, що восьмого березня до Харцизька прибув залізничний ешелон. Він привіз три цистерни з дизельним пальним та одну з бензином. Розвідка встановили, що цей вантаж супроводжував російський військовий майор Валерій Павлов.
Читайте також: Українські військові під Пісками відкрили полювання на супер-снайпера сепаратистів
Нагадаємо, на Донбасі восьмого березня в ході бойових дій важкі поранення отримали вісім українських бійців. Втрат серед військових протягом дня не було. Неподалік Чармалика відбулось лобове зіткнення між бойовиками та силами АТО.
До 6 грн за 1 кВт: коли в Україні планують підняти тариф на світло
Пенсіонерам виплатять по 870 гривень на місяць: хто отримає надбавку
Поспішайте, доки є час: ТЦК почнуть масово штрафувати українців – за що і на скільки
Можуть позбавити права власності на житло: це потрібно терміново перевірити
Терористи намагалися захопити український спостережний пункт. Бойовики відступили після часового обстрілу.