Чоловік В Сполучених Штатах загинув намагаючись зробити фото заходу сонця.
В Національному парку Акадія (США) фотограф-любитель, що хотів зробити фотографію заходу сонця впав з оглядового майданчика та розбився об скелі знизу. Чоловіку було 68 років, його звали Марк Саймон.
Повідомляється, що чоловік впав з висоти 12-ти метрів, провалившись між оглядовим майданчиком та камінням пляжу.
Через особливості ландшафту тіло загиблого вдалося дістати лише після припливу.
Правоохоронці приїхали на місце інциденту після дзвінка дружини фото-любителя, що залишилась в автомобілі та чекала на появу чоловіка, проте після тривалого очікування жінка почала хвилюватися, а пішовши на пошуки Марка не змогля знайти його, після чого зателефонувала в службу 911.
Нові платіжки з березня: для кого і яка комунальна послуга подорожчає
Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково
Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання
Як пізніше жінка пояснила правоохоронцям, Саймон хотів зробити фото заходу сонця на фоні морського пейзажу і не повернувся. Як виявилося пізніше, фото коштувало фото-любителю життя.