У тісному павільйоні юрмилися люди, співали й танцювали колективи, торгували сувенірами в образі котячих – так відбувався другий благодійний фестиваль котиків, задуманий організаторами притулку "Сіріус", аби кожна тваринка знайшла собі любляче серце.

Здавалося коти почувалися не затишно, в приміщенні спекотно, багато дітлахів намагалися торкнутися пухнастиків, а ті тиснулися в клітках, чекаючи поки закінчиться гамір довкола. Попри це вже за кілька годин від початку чотири котики знайшли своїх власників. Під завершення фестивалю в притулок з півсотні чотирилапих повернулося всього 12. Крім цього, організатори щиро вдячні благодійникам, завдяки котрим притулок зібрав майже 25 тисяч гривень.

Читайте також: Кіт-боксер відлупцював чоловіка через поцілунок (відео)

Серед пухнастих "безпритульників" траплялися породисті суміші, а були й такі, що постраждали від людських рук, наприклад кішку Черепашку колись облили окропом, а сіамська кицька Акі втратила одне око.

Волонтер Марія розповідає, що притулок переповнений, але тварин, буває, навіть просто перекидають через паркан. Нині там мешкає майже чотири сотні котів, та дві тисячі собак.

Популярні новини зараз

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще

З охочими оселити вдома тваринку, волонтери проводять бесіду, розповідають умови догляду та виховання, відтак укладають договір, іноді можуть навідатися додому, щоб побачити в яких умовах живе їх вихованець. Якщо у чотирилапого нове життя складається не зовсім вдало, господарі протягом трьох днів можуть повернути тваринку в притулок.

Читайте також: Кіт з різнокольоровими очима підкорив мережу (фото)

Серед відвідувачів фестивалю були й такі, хто вирішив скористатися нагодою і замість повернутися додому з пухнастиком, приносили своїх улюбленців на свято, сподіваючись, що тим пощастить знайти більш люблячі руки.