Фахівці склали список із десяти мегаполісів світу, які отримали звання найбільш екологічно чистих столиць.

Відповідний перелік оприлюднений на офіційному ресурсі Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Лідером у ньому виявився Стокгольм (Швеція), на одну позицію відстає тільки столиця Нової Зеландії – Веллінгтон, а почесне третє місце зайняла Канберра (Австралія).

[[{"fid":"169850","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"1575","width":"2560","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

На четверту сходинку фахівці помістили канадську Оттаву, а першу п'ятірку замикає столиця Шотландії, Едінбург.

Популярні новини зараз

Тікати вже немає куди: які види повісток можуть отримати Україна під час мобілізації

Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках

"Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця

Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів

Показати ще

Конкуренцію цим містам склали також уругвайський Монтевідео, естонський Таллін та Гельсінкі (Фінляндія). Іспанські Монако і Мадрид також потрапили у десятка найбільш екологічних міст.

[[{"fid":"169851","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"680","width":"1024","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Не може похвалитися ідеальними умовами Саудівська Аравія – її столиця Ер-Ріяд офіційно визнана однією із найзабрудненіших.

За словами фахівців, при складанні цього переліку вони враховували переважно показники забрудненості повітря вулиць.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що одним із найбільш привабливих міст для туристів всього світу офіційно визнали Київ – його включили в десятку кращих столиць світу.