44-річна американська актриса Джада Пінкетт-Сміт, дружина Уїлла Сміта, виступила з різкою заявою щодо організаторів церемонії нагородження найпрестижнішою премією в галузі кіномистецтва - "Оскар".

Її обурило те, що в списку номінантів на звання найкращих в цьому році немає темношкірих акторів. У зв'язку з цим Джада, відома за роллю капітана Ніобе в другій і третій частині культового фантастичного фільму "Матриця", закликає колег бойкотувати церемонію.

Читайте також: У нових "Месниках" буде 67 героїв всесвіту Marvel

"На церемонії Оскар темношкірі люди часто роздають нагороди або розважають публіку, але дуже рідко нагороджуються за акторські заслуги. Може, всім темношкірим варто утриматися від відвідування премії? Люди поводяться з нами так, як ми дозволяємо. З великою повагою і глибоким розчаруванням", - написала актриса.

Нагадаємо, 14 січня в Лос-Анджелесі оголосили повний список номінантів на премію "Оскар". Церемонія нагородження пройде там же 28 лютого.

Популярні новини зараз

Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги

Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Показати ще