Проросійський президент Молдови Ігор Додон сказав європейським чиновниками провести тристоронні переговори з Кремлем.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Є Росія, є ЄС, у нас є угода про вільну торгівлю і з однією стороною, і з іншою. Ось Росія - ЄС, у них якісь взаємні санкції, але через це страждаємо ми, маленька країна. Нас тягне то один в один бік, то один - в інший ", - сказав Додон.

Читайте також: Придністров'я пригрозило Молдові ескалацією конфлікту

На його думку, Молдова зацікавлена ​​в хороших відносинах Кремля з Брюсселем та стратегічному партнерстві Москви з Кишиневом. Також, Додон додав, що громадяни його країни менше довіряють евроінтеграйціі.

Популярні новини зараз

По 28 грн за кожного: офіцеру ТЦК загрожує 850 грн штрафу за побиття 30 чоловіків

Україну накриває серйозний циклон: уряд запроваджує низку жорстких заходів

"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків

Українців попередили про підвищення тарифів на газ

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Додон розповів про необхідність "донбаського сценарію" для Придністров'я. На його думку, реінтеграція є основною потребою людей.