Проросійський президент Молдови Ігор Додон сказав європейським чиновниками провести тристоронні переговори з Кремлем.
Про це повідомляє Deutsche Welle.
"Є Росія, є ЄС, у нас є угода про вільну торгівлю і з однією стороною, і з іншою. Ось Росія - ЄС, у них якісь взаємні санкції, але через це страждаємо ми, маленька країна. Нас тягне то один в один бік, то один - в інший ", - сказав Додон.
Читайте також: Придністров'я пригрозило Молдові ескалацією конфлікту
На його думку, Молдова зацікавлена в хороших відносинах Кремля з Брюсселем та стратегічному партнерстві Москви з Кишиневом. Також, Додон додав, що громадяни його країни менше довіряють евроінтеграйціі.
"Війна в Україні припиниться": відомий футоролог назвав терміни, коли настане мир
Ухилянтам приготуватися: українцям вручатимуть повістки не лише ТЦК
Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Додон розповів про необхідність "донбаського сценарію" для Придністров'я. На його думку, реінтеграція є основною потребою людей.