Верховна Рада України офіційно затвердила Державний Гімн 6 березня 2003 року. Музичну редакцію Парламент затвердив ще 15 січня 1992 року – на вірші "Ще не вмерла Україна" Павла Чубинського та музику Михайла Вербицького.
"Сьогодні свою тринадцяту річницю відзначає Державний Гімн. Саме головне - він живий! Він підтримує та об'єднує нас ,"- саме так написав на своїй сторінці у Facebook спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.
І ці слова неодноразово мали підтвердження. Адже всі пам'ятають, як за кілька днів до падіння Донецького аеропорту в мережі з'явилось відео, на якому українські воїни співають гімн України. Саме такі моменти і свідчать про те, що у нас є те, що нас об'єднує, те, що дає нам силу йти далі і боротись за свою країну.
Жоден українець не зможе викреслити зі своєї пом'яті події Майдану, але яка гордість бере за новорічну ніч з 2013 на 2014 рік, коли 500 тисяч активістів на Майдані Незалежності, не зважаючи ні на що, заспівали гімн України. Вони встановили новий світовий рекорд.
Читайте також: На бульварі Шевченка повісили Путіна
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Офіційно затверджений Державний Гімн України складається лише з одного куплету та приспіву:
"Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду