Засновник відомої соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг вирішив змінити її формат, щоб перетворити на справжнє світове співтовариство.

Як повідомив Марк у своєму зверненні до користувачів, він планує змінити саму інфраструктуру соцмережі, щоб на її основі сформувати глобальне співтовариство. Ідея з'явилася тому, що, за словами Цукерберга, в світі дуже багато людей, які відходять від самого процесу глобалізації, а об'єднання всіх верств населення створить суспільство, яке сможе працювати на благо кожного.

Читайте також: Цукерберг знайде ліки від усіх хвороб

Існує п'ять основних ідей, здійснення яких Цукерберг планує отримати в кінцевому підсумку:

Висока інформованість. Незважаючи на те, що сьогодні світ дізнається новини буквально через пару хвилин після того, що сталося, все ж існує безліч людей, чиї думки і діяльність дуже корисні, але вони з різних причин не мають доступу до процесу загальної глобалізаціі. Друга причина - величезна кількість фейків, які, знову ж таки, через недостатній інформобмін, складно розпізнати.

Популярні новини зараз

Побачив літак та почав стріляти: український пенсіонер "приземлив" російський Су-34 за допомогою рушниці

В МОН попередили батьків перед початком навчального року: тепер школярі матимуть зовсім нову програму

Радник ОП Подоляк спрогнозував збільшення кількостей "бавовни" та диверсій на окупованих територіях і не тільки

Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"

Показати ще

Також Цукерберг планує домогтися розвитку взаємної підтримки, забезпечення соціальної безпеки, громадянської свідомості, а також інтеграції різноманітних культур, що допоможе в боротьбі з расизмом. Ще однією проблемою Марк назвав те, що гучні і короткі заголовки розлітаються як гарячі пиріжки, навіть якщо сама новина не варта і копійки, а дійсно гідна інформація часто залишається без уваги. Для того, аби боротися з цією негативною тенденцією, Facebook введе алгоритми, які розпізнаватиме, чи читав користувач матеріал, яким ділиться з друзями: від цього безпосередньо залежить, чи побачать його друзі в новинній стрічці.

Цукерберг планує впроваджувати нововведення вже в 2017 році. Зараз на Facebook зареєстровано майже 2 мільярди людей.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як Марк Цукерберг проводить час з рідними і близькими.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ