Біля берегів Бангладешу розбився літак Ан-26, на борту якого знаходилось четверо пасажирів Російської Федерації. Літак, по невідомим причинам, втратив висоту і впав у море. Належало повітряне судно компанії True Aviation і займалось грузоперевезеннями. А саме транспортуванням креветок між містами Кокс-Базар и Джессор

Катастрофа сталась 9 березня близько 7.00 за московським часом.

Читайте также: У Криму масово палять автомобілі

Як повідомила місцева влада, двох пасажирів врятували рибалки,близько 10 години. Їх було доправлено у лікарню,де он із них помер, аінший знаходиться у критичному стані.На місці катастрофи ведуться рятувальні дії.

На разі всю інформацію про причини падіння літака та про стан його пасажирів перевірять представники з посольства Росії у Бангладеші.

Популярні новини зараз

За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку"

Бронювання змінять кардинально: запрацюють єдині правила

Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК можуть прийти на критичні підприємства

Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні

Показати ще

Напередодні цього ще один літак з російськими пасажирами зробив єкстренну посадку. Вранці у неділю, 6 березня, пасажирський літак Boeing 757/200, що летів з Гоа в Москву, здійснив аварійну посадку в Астрахані.