Білий дім вирішив привітати нафтовиків ExxonMobil з відкриттям нових місць видобутку нафти у Мексиканському заливі та надіслав керівникам листа, в якому повністю скопіювали абзац з прес-релізу компанії.

Плагіат помітив журналіст Washington Post Крістофер Інграм та поділився листами на сторінці у Twitter.

"Чи пам'ятаєте ви, щоб подібні ситуації траплялись під час президенства Обами? Чи з іншими політиками", - написав Інграм.

Журналіст не розуміє, чому адміністрація Трампа не могла просто послатися на прес-реліз ExxonMobil, а потім продовжити своє привітання.

Цікаво, що лист Білого дому до ExxonMobil все ще можна прочитати на офіційному сайті. Президент США Дональд Трамп додатково привітав нафтовиків із досягненням на сторінці у Twitter.

Популярні новини зараз

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію

"Для чого дітям це вивчати?": українці розкритикували програму для молодших класів

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр житлового будівництва США Бен Карсон розповів, чим життя іммігрантів схоже на існування рабів.