Одного з авторів книги "Корпорація: Росія і КДБ за часів президента Путіна" Володимира Прибиловського вже немає в живих. Про це повідомив його колега і співавтор книги Володимир Фельштинський. Цю книгу надрукували англійською, голландською, португальською та польською язиках.

Вчений у своєму блозі не повідомив більш детальної інформації, окрім "був знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві".

Володимир Прибиловський - російський публіцист, організатор руху "Субтропічна Росія", президент інформаційно-дослідницького центру "Панорама" і організатор і власник інтернет-видання "Антикомпромат". Він був затятим опозиціонером і у своїй діяльності прагнув розкрили негативні тенденції сучасної політичної системи Росії.

У 1995 році намагався пройти в Держдуму в списку "Партія любителів пива". ФСБ активно зайнялася їм після публікації на його інтернет-порталі розшифровок допиту у справі вбивства начальника Московського УФСБ Анатолія Трофімова та його дружини. Під час обшуку вилучили чернетки спільної книги з Фельштинським і його авторський рукопис "Соратники Путіна". Влітку їх віддали автору.

Прибиловський написав понад 40 книг. Також він відомий як автор звернення "Путін має піти".

Популярні новини зараз

Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку

Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн

Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Показати ще

Читайте також: Девід Боуї переніс шостій інфарктів

Нагадаємо, що 27 лютого 2015 року біля Кремля вбили російського опозиціонера Бориса Нємцова. Підозрювані розповіли про те, що намагалися це зробити двічі протягом дня, але вистрілили під час прогулянки політика по вечірньому мосту біля Кремля.