У Міністерстві закордонних справх Австрії запропонували поступово знімати санції із Російської Федерації за виконання Мінських домовленностей.

"Я переконаний, що ми повинні поступово дійти до того, що за виконання кожного пункту мінського протоколу, за кожен крок у цьому напрямі, будуть поступово зніматися санкції", - цитує австрійського міністра закордонних справ Себастьяна Курца Reuters.

За його словами, Європейському Союзу необхідно починати шукати точки дотику з російським Кремлем. Таким чином він сподівається послабити напруженість між європейськими країнами та Москвою.

Читайте також: Санкції Заходу не здолають "ядерні м'язи" Росії

МЗС Австрії сподівається, що таку позицію зможе узгодити ЄС найближчим часом або у "середньостроковій перспективі". Подібну позицію нещодавно висловив і голова МЗС Німеччини. Він також закликав до поетапної відмови від антиросійських санкцій.

Популярні новини зараз

Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки

Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій

Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

Показати ще

Нагадаємо, кілька тижнів тому український політолог Віктор Каспрук заявив, що Захід запровадить санкції проти Росії, однак за всіма розмовами про антиросійські санкції, що тривають вже понад сім місяців, стоїть конкретна межа, перетинати яку в ЄС не збираються, щоб не провокувати РФ до застосування ядерної зброї.