Америка готується відправити військових до Сирії, щоб припинити терористичну діяльність бойовиків угрупування "Ісламська держава". Відповідні наземні підрозділи вже формують за наказом Міністерства оборони США.

Про це повідомляє CNN.

У відомстві зазначають, що мешканці північних сирійських міст вже тривалий час страждають від вторгнення та злочинних дій ІД, тому найближчим часом американських солдат перекинуть на ці території для того, щоб прискорити процес звільнення регіонів від впливу терористів.

Читайте також: Пентагон розкритикував Росію за "боротьбу" з ІД

Втім, точну дату у Міноборони не називають, адже прийняття такого рішення не можливе без офіційного затвердження його з боку президента Дональда Трампа.

Популярні новини зараз

Депутати пропонують зрівняти всіх пенсіонерів, - Катерина Котенкова про нові ініціативи влади

Нові правила мають скоротити кількість ухилянтів: чоловіки повинні прийти до ТЦК

Замість пенсії – ще п’ять років роботи: українських жінок позбавляють заслуженого відпочинку

Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні

Показати ще

Планується, що основні сили США відправить до Кувейту, щоб потім перемістити їх до Сирії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що боротьбу Росії проти бойовиків ІД у Пентагоні вважають неефективною, адже внесок країни у припинення військового протистояння незначний. На думку міністра оборони США Ештона Картера, більшість своїх обіцянок лідери Кремля не виконали досі, тому сподіватися на допомогу у сирійському питанні з боку РФ не слід.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ